کوچه خبر

  1. خانه
  2. کوچه خبر
  3. برپایی نمایشگاهی از آثار تصویرگری کتاب‌ و پوستر فیلم‌ به مناسبت روز معلم
11 اردیبهشت 1402

برپایی نمایشگاهی از آثار تصویرگری کتاب‌ و پوستر فیلم‌ به مناسبت روز معلم

موزه ملی هنر و ادبیات کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت بزرگداشت روز معلم، نمایشگاهی از منتخب آثار تصویرگری کتاب‌ها و پوستر فیلم‌های این کانون را برگزار می‌کند.

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، موزه ملی هنر و ادبیات کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت بزرگداشت روز معلم نمایشگاهی از منتخب آثار تصویرگری کتاب‌ها و پوستر فیلم‌های این کانون را برگزار می‌کند.

 در این نمایشگاه تصاویر انتخاب شده از میان آثار کانون (کتاب، پوستر فیلم و تئاتر) و تولیداتی است که ماجرای آن با حال و هوای مدرسه پیوند خورده است. کتاب‌هایی چون «حیاط پشتی مدرسه عدل آفاق»، «شش شاگرد تازه»، «پاهای تو منهای یک»، «رونویسی از بهار» و همچنین پوستر فیلم‌های «مدرسه‌ای که می‌رفتیم»، «مشق شب» و... در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

این نمایشگاه شامل ۳۶ اثر تصویرگری، متعلق به هنرمندانی از جمله نیکزاد نجومی، خشایار قاضی‌زاده، وجیه‌الله فردمقدم، حسن موسوی، بهراد امین‌سلماسی، سیمین شهروان، مسعود قره‌باغی، محمدمهدی طباطبایی و هوشنگ محمدیان است.

علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۹ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ برای بازدید از نمایشگاه به موزه ملی هنر و ادبیات کودک و نوجوان کانون واقع در خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند. همچنین برای هماهنگی برای بازدیدهای گروهی با شماره ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۸۱ تماس بگیرند.

ارسال نظر